Gościnnie w Barbell Kitchen :)

Zapraszam do wysłuchania podcasta – rozmowy, którą Dawid z Barbell Kitchen przeprowadził ze mną niedawno.

barbell kitchen obrazek

http://www.barbellkitchen.pl/post/139854152438/podcast-27-asia-bednarz-i-naturalne-kosmetyki

Jest mi niezmiernie miło, ze znalazłam się w tak zacnym gronie osób,
z którymi Dawid przeprowadza wywiady 🙂

Stronę Dawida odwiedzałam już od lat i kiedyś nawet nie przyszło mi do głowy, że i ze mną będzie chciał pogadać o moim neo paleo swoistym podejściu do życia i paleo kosmetykach, które promuję 🙂

Polecam z całego serca stronę Barbell Kitchen oraz pozostałe podcasty, mnóstwo wiedzy, inspiracji i ciekawostek – nie tylko dla fanów Paleo diety.

Barbell Kitchen organizuje także świetne szkolenia z zakresu diety paleo, sportowca, z autoimmunologii – te ostanie we współpracy z Moniką Skuzą z www.tlustezycie.pl.

Na funpagu facebookowym Barbell Kitchen znajdziecie aktualne informacje o szkoleniach i nowinkach ze świata paleo.
Zapraszam i polecam!

 

 

 

Śledź NATULE w social media:

Zawarte na stronie treści to efekt moich doświadczeń, zdobytej wiedzy oraz własne refleksje na dany temat. Cenie sobie naturalne rozwiązania i je promuję. Ale decyzje w kwestii swojego zdrowia każdy podejmuje na własną odpowiedzialność. Dziękuję, ze tu zaglądasz 🙂 Pozdrawiam naturalnie. Asia

Naturalne rękodzieło - to moja pasja. Robię nietuzinkowe przytulaki (Natulaki) rzeczy z naturalnych materiałów i surowców. Szyję, szydełkuję, motam 🙂 Wymyślam też i robię jedyne w swoim rodzaju naturalne kosmetyki, które zawierają najlepszej jakości składniki - w tym naturalne produkty pszczele. Natule to także naturalne i zdrowe produkty pszczele - miody, wosk, propolis, świeczki, które można u nas kupić - zapraszamy.