#eko_pracownia_natule

Święta z jajem? …

    Te święta będą inne niż każde dotąd. Niby nic odkrywczego, bo tak naprawdę każde kolejne są inne od poprzednich 😉 Ale jakoś teraz to brzmi dosadniej. Chyba dla każdego z nas. Nie sposób o tym nie wspomnieć na blogu. Przecież nie będę udawać, że sytuacja jest normalna. Bo nie jest.

Ten czas daje mi dużo przestrzeni na refleksję. Nad tym co dalej, kiedy i jak i którą ścieżką podążać.

Ten czas wiele weryfikuje, zrywa niektóre zasłony, zmywa wiele złudzeń, mocno uziemia, daje przestrzeń na to, aby poznać siebie bardziej, aktywizuje do pewnych działań, od innych odciąga. Wiele pokazuje „prawd”i obnaża, to na jak wiele nie mamy wpływu, a na co rzeczywiście mamy i w jakim zakresie …

    Życzę Wam Wszystkim spokoju w te święta i nie tylko w święta. Niech Słońce zagląda do Waszych serc i się tam rozgaszcza.

Niech drugi człowiek nie będzie Wam „obcym” stanowiącym zagrożenie, niech ten czas przyniesie Wam mimo wszystko wartość dodaną.

Sama w swoim domowym „zrób to sam” studiu nagrań próbuję mimo wielu braków, nagrywać materiały z nadzieją i myślą, że będą przydatne komuś. Z zaangażowaniem też dopieszczam moje Natulaki – Przytulaki, bo wiem jak ważne czasem jest tylko i aż to, by móc się do kogoś przytulić.

Jakub publikuje kolejne podcasty Pszczelich Wieści.

A ja za chwilę zabiorę się za malowanie na materiale, bo już mnie pędzle swędzą :))

Pozdrawiamy Was wiosennie i mimo wszystko optymistycznie

Jedynym pewnym faktem na tym świecie jest ZMIANA… i tego się trzymajmy.

Obserwuj NATULE w social media: