O NATULE

WITAM CIĘ SERDECZNIE w ŚWIECIE NATULE

To ja Joanna i od lat tworzę niezwykły świat Natule, którym pragnę się z Tobą dzielić 

W Natule jest PO PROSTU NATURALNIE

Natule powstało wiele lat temu, z pasji i miłości do natury, prostoty, minimalizmu oraz z tęsknoty za życiem bardziej spokojnym, bliżej natury…

Tworzę niezwykłe rękodzieło. Szydełkuję, szyję, motam, maluję…
W Natule warsztacie powstają unikatowe maskotki i przytulanki. Więcej o moim naturalnym rękodziele można przeczytać na stronie Natule Handmade – zapraszam.

Pszczoły są mi dość bliskie. Nieopodal domu mamy małą organiczną pasiekę, nad którą pieczę sprawuje mój narzeczony Jakub, w Natule także mający swój duży udział. Razem z Jakubem realizujemy projekt #pszczelewieści – edukacyjny cykl i warsztaty.
Na stronach Natule znajdziesz też dużo wiedzy o produktach pszczelich i ich walorach zdrowotnych i pielęgnacyjnych.

Zapraszamy na Bloga oraz na tę stronę.

Od kilkunastu lat zgłębiałam temat naturalnych kosmetyków – dlatego na stronach Bloga znajdziesz tak wiele oryginalnych i prostych do samodzielnego wykonania, przepisów na kosmetyki naturalne, w tym takie z produktami pszczelimi 🙂 Zapraszam na stronę Natule receptur „zrób to sam”, które można zrobić samemu w domu z łatwo dostępnych naturalnych składników – zwykle spożywczych 🙂 Można je dowolnie modyfikować pod wymagania swojej skóry. Serdecznie zapraszam i polecam. Recepturki te cieszą się od lat dużym uznaniem wśród czytelników Bloga, o czym świadczą informacje, jakie dostaję od Nich mailowo. W razie pytań o recepturki – napisz, chętnie pomogę Ci w ich dopasowaniu pod twoje potrzeby skóry i umiejętności.

Pracuję także jako instruktor zajęć plastycznych i rękodzielniczych w jednej z warszawskich świetlic dla dzieci i młodzieży i praca warsztatowa jest mi szczególnie bliska.
Na tej stronie zapraszam do Wirtualnej pracowni plastycznej, w której dzielę się swoimi pomysłami na ciekawe zajęcia plastyczne.
Na natulowym kanale na YouTube znajdziesz też filmy tematycznie związane z kosmetykami. Zapraszam na kanał na YouTube.

RAZEM Z JAKUBEM OFERUJEMY PRZEPROWADZENIE WARSZTATÓW o zapylaczach

Jakub w ramach projektu @pszczołyprzyzagrodzie realizuje warsztaty adresowane do dzieci i dorosłych, w tym do seniorów.
Ogrom wiedzy przekazany z pasją i zaangażowaniem, wspólna praca warsztatowa.

Zapraszamy na stronę PSZCZELE WIEŚCI
#pszczelewieści to podcasty o życiu pszczół. Niesamowite lekcje biologii 🙂 w formie rozmowy 12 letniego Franka z Jakubem. Polecamy – to świetna okazja do bliższego poznania świata pszczół i innych zapylaczy. 

JEŚLI POSZUKUJESZ 

ręcznie robionych naturalnych maskotek kolekcjonerskich i przytulanek dla dorosłych

organicznych produktów prosto z pasieki (miodu, propolisu, wosku, maści)

wiedzy i inspiracji o tym, jak żyć bardziej eko i bliżej natury

♥ oraz chcesz poznać bliżej życie pszczół i innych owadów zapylających

ZAPRASZAMY 🙂

Na łamach strony znajdziesz także:

WIEDZĘ O ZIOŁACH UŻYTKOWYCH I PRODUKTACH PSZCZELICH

Zachęcam i inspiruję do zbierania, przetwarzania oraz wykorzystywania ziół w kosmetyce i w kuchni. W planie mam studia z zielarstwa, tymczasem wiedzę zdobywam samodzielnie, także przetwarzając zioła dla zdrowia i urody (ziołowe przetwory znajdują się także w składzie receptur na kosmetyki).

CIEKAWE PROSTE PRZEPISY NA ZDROWE DANIA

Przepisy znajdują się na stronach Bloga . W ciągu ponad 6 lat „życia” Bloga 🙂 powstało wiele kuchennych przepisów – wiele w duchu diety surowej/paleo/lchf czasem Keto. Naturalne, nisko przetworzone, proste i smaczne dania. Zapraszam – może znajdziesz dla siebie przepis na niepowtarzalny smakołyk (np surową czekoladę, lody z owoców bez dodatku cukru, sernik z surowego nabiału, pierniki bez zbóż czy może coś bardziej wytrawnego – jak „zimne nóżki” albo sałatka z sarniną…).

ŻYCZĘ MIŁEJ LEKTURY I ZADOWOLENIA Z NASZEJ OFERTY

Obserwuj NATULE w social media: